Kopā mēs
varam to ietekmēt

NTEX ir atbildīgs uzņēmums, kas nozīmē, ka pastāvīgi apzināmies, kā Ietekmējam sabiedrību un vidi. Būtībā tas ir par trīs ilgtspējības dimensiju līdzsvarošanu: sociālo, ekonomisko un vides. Mēs esam pārliecināti, ka varam panākt lielāku ilgtspējību un samazināt atstāto negatīvo ietekmi uz vidi, strādājot kopā.

Priekšējā pārmaiņu līnijā

Transporta nozare virzās uz priekšu. Transportlīdzekļi kļūst arvien tīrāki un degvielas patēriņa ziņā efektīvāki, un, pārdomāti plānojot, pieejamā kravnesība tiek izmantota resursefektīvā veidā. Taču, protams, ir jādara vēl vairāk, lai samazinātu ietekmi uz vidi un izveidotu ilgtspējīgu transportu. Ir svarīgi, lai būtu efektīvāki autotransporta līdzekļi, kuģi un lidaparāti, kā arī palielināts atjaunojamās enerģijas un elektrifikācijas īpatsvars. NTEX mēs mērķtiecīgi strādājam, lai būtu transporta nozares pārmaiņu priekšgalā.

Kopā ar mūsu piegādātājiem

Katrs uzņēmums un transportlīdzeklis, kas ir daļa no mūsu pārvadājumu ķēdēm tiek uzmanīgi izvēlēti. Mēs strādājam tikai ar atbildīgiem partneriem, kuriem ir skaidri izstrādāta drošības un ilgtspējīgas vides politika. Mūsu striktās piegādātāju prasības aptver visu, sākot ar zemām izplūdes gāzēm un beidzot ar veselīgu darba klimatu kopā ar mūsu līgumu partneriem.

Kopā ar tevi

Šodien ir iespējams nodrošināt, ka jūsu kravu pārvadājumiem ir mazāka ietekme uz vidi. Izmantojot aktīvu izvēli, un konsultējoties ar NTEX, jūs varat samazināt sava uzņēmuma ietekmi uz klimatu. Pārsvarā transporta veida izvēlei ir liela ietekme uz klimata emisijām. Ja tradicionālos kravas automobiļus var aizstāt ar dzelzceļa, kuģniecības vai elektriskajiem transportlīdzekļiem, transports var kļūt klimata ziņā efektīvāks. Taču runa var būt arī par uzpildes ātruma palielināšanu, maršrutu optimizēšanu, alternatīvu degvielu izvēli vai nedaudz ilgāka izpildes laika pieņemšanu.

Ja vēlaties pilnībā samazināt sava uzņēmuma ietekmi uz klimatu, mēs varam novērtēt jūsu CO₂ emisijas un nodrošināt jums oglekļa kompensācijas visiem jūsu sūtījumiem. Sazinieties ar mums, lai apspriestu, kā mēs varam samazināt kopējo ietekmi uz vidi.

Mēs aktīvi strādājam ar KSA

Kā uzņēmums mēs vēlamies veicināt pozitīvu sociālo attīstību. Mēs uzņemamies atbildību gan no ekonomiskā, gan sociālā viedokļa, atbalstot asociācijas un projektus.

IK Sävehof un projekts #viställerupp

Kopā ar IK Sävehof mēs sniedzam ieguldījumu veselības, integrācijas, iekļaušanas un kopienas uzlabošanā jauniešu un bērnu vidū.

Citas mūsu atbalstītās asociācijas:

Frölunda hokejs
ÖIS futbols
Lions spīdvejs Gislaved

Ziedojumi un līdzekļu vākšana:

WWF dzīvai planētai.

Pink Ribbon korporatīvā draudzene – ieguldījums krūts vēža izpētē.
Mustaschkampen – izplata zināšanas un ziedo prostatas vēža pētniecībai.

Kas ir klimata kompensācija?

Klimata kompensācija nozīmē, ka jūs finansējat pasākumus, kas dažādos veidos veicina klimatu ietekmējošo emisiju samazināšanu, kas rodas ārpus jūsu darbības, kā kompensāciju par jūsu radītajām emisijām. Tas varētu attiekties, piemēram, uz koku stādīšanu, energoefektivitāti vai investīcijām atjaunojamā enerģijā. Mēs kompensējam jūsu projektus, izmantojot Zelta standartu — sertifikācijas standartu, ko apstiprinājušas un kuram uzticas vairāk nekā 80 starptautiskas vides organizācijas.

Saņemiet jaunāko informāciju par jaunumiem un pakalpojumu informāciju