Mūsu pakalpojumi: Projekta kravas un
bīstamās kravas

Profesionāli eksperti jūsu projekta un bīstamajām kravām.


Vai strādājat nozarē, kurā ir nepieciešamas zināšanas projektu kravu un bīstamo kravu jomā? Mēs varam palīdzēt jums to droši un vienmērīgi nogādāt galamērķī. Mūsu kompetentie eksperti plāno un uzrauga sūtījumu no sākuma līdz beigām. Dziļas zināšanas un plaša pieredze nodrošina NTEX asu konkurētspēju projektu kravu un bīstamo kravu jomā.

Projekta kravas? Mēs ar to varam tikt galā!

Esam labi aprīkoti projekta kravu pārvadāšanai. Mūsu prasmīgā komanda vienmēr atrod veidu, kā piegādāt jebkuras preces – vai tās ir augstas, platas, smagas, augstvērtīgas vai standarta formāta. Pie mums praktiski nekas nav neiespējams, lai pārvietotos no A uz B – mums ir iespēja izstrādāt rūpīgi pārdomātu plānu atbilstoši jūsu prasībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu visu, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu.

Drošs partneris jūsu bīstamajām kravām

NTEX ir vismodernākās zināšanas bīstamo kravu pārvadājumos. Faktiski mūsu pilnvarās ietilpst atbalsts Zviedrijas iestādēm. Visi NTEX kravu ekspeditori ir apmācīti ADR (HAZMAT) atbilstības jomā un var sniegt kvalificētus padomus par noteikumu interpretāciju un piemērošanu visiem transporta veidiem – auto, jūras, gaisa un dzelzceļa.

Vairāk nekā 20 gadu pieredze konteineru un beramkravu pārvadājumos

NTEX ir ekskluzīvs aģents uzņēmumam “NewPortTank Containers”, kas ir vadošais globālais cisternu konteineru operators beztaras šķidro ķīmisko vielu, gāzes un pārtikas produktu jomā. Ar nedaudz vairāk kā 40 tūkstošiem 20 ́ISO tvertņu kopā ar NTEX vairāk kā 20 gadu pieredzi konteineru un beramkravu pārvadājumos, mēs nodrošinām, ka mēs apmierinām tieši jūsu vajadzības neatkarīgi no transporta veida, visā pasaulē.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu eksperti projektu kravu un bīstamo kravu pārvadājumos ar prieku pārrunās jūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotu risinājumu.

Sazinies ar mums

Citi pakalpojumi

line

Pamatojoties uz jūsu vajadzībām un vēlmēm, mēs droši pārvietosim jūsu preces ar vispiemērotāko transporta veidu – auto, jūras, gaisa, dzelzceļa vai to kombināciju.

Iekšzemes Latvija

Pielāgojoties jūsu vajadzībām. Mēs veicam piegādi uz visām vietām Latvija, sniedzot savus pakalpojumus, izmantojot mūsu pašu kravas automašīnas, termināļus un noliktavas.

Autotransports Eiropā

NTEX nodrošina transporta un loģistikas risinājumus visiem sūtījumiem, sākot no parastās piekabju kustības līdz steidzamām eksprespiegādēm.

Noliktavas un loģistika

Koncentrējieties uz savu pamatdarbību. Ļaujiet mums parūpēties par jūsu noliktavas vajadzībām, krājumu pārvaldību, atlasi, iepakošanu un izplatīšanu.

Jūras, gaisa un dzelzceļa transports

Starptautiskā piegāde padarīta vienkārša. Mūsu speciālisti var palīdzēt ar muitošanas un gala piegādes risinājumiem.