Citi pakalpojumi: Autotransports Eiropā

Liela kapacitāte un uzmanība detaļām.


Izmantojot mūsu vietējos birojus un jūsu NTEX pārstāvi, mēs vienmēr esam jūsu rīcībā, ja jums ir kādi jautājumi par jūsu sūtījumiem. Mēs esam aprīkoti ar mūsdienīgiem resursiem efektīvai transporta darbībai: smagās mašīnasun piekabes, kā arī mūsu pašu pārkraušanas un kravu termināļi. Izmantojot NTEX kā savu partneri, varat būt drošs, ka jūsu preces ir drošās rokās no sākuma līdz beigām. Jūs saņemat pilnīgu kontroli un pārskatāmību par savu kravu kondīciju.

Plašs transporta tīkls palielina mūsu elastību

Mūsu plašais transporta tīkls nodrošina ātru un precīzu transportēšanu. NTEX ir raksturīgas transporta spējas visā Eiropā, no ziemeļiem uz dienvidiem, no austrumiem uz rietumiem, un mūsu pieredzējusī komanda vienmēr ir gatavībā, ja notiek kas neparedzēts, lai mēs varētu piegādāt jūsu preces laikā.  Mūsu tīkla plašais ģeogrāfiskais pārklājums nozīmē arī to, ka mēs varam uzņemties visa veida uzdevumus un ātri ieviest jaunus risinājumus.

Viegls pakalpojums, kuram varat uzticēties

Ar uzticamu transporta partneri loģistika kļūst vienkārša. Mēs lepojamies ar savu solījumu turēšanu, un, ja rodas kādas problēmas, mēs vienmēr informēsim jūs. Izmantojot mūsu satiksmes vadības sistēmu un jūsu NTEX pārstāvi, jūs varat viegli pārbaudīt, vai jūsu preces ir piegādātas un vai jūsu POD ir saņemti.

Intermodālais transports – mūsu spēku apvienošana

Intermodālais transports savieno dažādus transporta veidus, lai pārvietotu jūsu preces. Mūsu pieredzējušie eksperti apvieno auto, dzelzceļa, jūras un gaisa kravu pārvadājumus, lai nodrošinātu optimālu ilgtspējību un katra sūtījuma cenu. Parasti visizdevīgāk ir izmantot dzelzceļu lielāko daļu ceļa, kamēr kravas automašīnas veic pirmos un pēdējos transportēšanas posmus. Izvēloties intermodālo transportu palīdz ne tikai cīnīties pret klimata pārmaiņām, bet arī samazināt ceļu satiksmes negadījumus, satiksmes troksni un sastrēgumus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu Eiropas autotransporta eksperti ar prieku pārrunās jūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotu risinājumu.

Sazinies ar mums

Klientu portāls ar “Nshift” un “EDI” integrāciju

Pārvaldiet savas starptautiskās piegādes, piesakoties mūsu rezervēšanas portālā. Varat izveidot savienojumu, izmantojot “Nshift” vai “EDI”, lai ērti izsekotu savām precēm un sūtījumiem. Sazinieties ar savu tirdzniecības pārstāvi, lai uzzinātu vairāk.

Citi pakalpojumi

line

Pamatojoties uz jūsu vajadzībām un vēlmēm, mēs droši pārvietosim jūsu preces ar vispiemērotāko transporta veidu – auto, jūras, gaisa, dzelzceļa vai to kombināciju.

Iekšzemes Latvija

Pielāgojoties jūsu vajadzībām. Mēs veicam piegādi uz visām vietām Latvija, sniedzot savus pakalpojumus, izmantojot savas kravas automašīnas, termināļus un noliktavas.

Noliktavas un loģistika

Koncentrējieties uz savu pamatdarbību. Ļaujiet mums parūpēties par jūsu noliktavas vajadzībām, krājumu pārvaldību, atlasi, iepakošanu un izplatīšanu.

Jūras, gaisa un dzelzceļa kravu pārvadājumi

Starptautiskā piegāde padarīta vienkārša. Mūsu speciālisti var palīdzēt ar muitošanas un gala piegādes risinājumiem.

Projekta kravas un bīstamās kravas

Ar mūsu plašu pieredzi un zināšanām, apstrādājot lielgabarīta un bīstamas kravas, mēs varam apstrādāt augstas sarežģītības sūtījumus.