Mūsu pakalpojumi: Iekšzemes Latvija

Uzticīgs partneris, kas strādā kopā ar jums


NTEX pārvadā preces visā valstī. Ātri, elastīgi un ar grūti pārspētu piegādes uzticamību. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem ar saviem transportlīdzekļiem, termināļiem un noliktavām. Mūsu mērķis ir, lai pat vissarežģītākais uzdevums būtu vienkāršs un bez raizēm. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vienreizējs sūtījums vai regulāra izplatīšana.

Uz visām vietām ar visiem transporta veidiem

Mums ir savas noliktavas un transportlīdzekļi vietējai un reģionālai izplatīšanai. Balstoties uz Jūsu prasībām, varam optimizēt Jūsu preču sūtījumu un noteikt piemērotāko transporta veidu – autotransportu, dzelzceļu vai abu kombināciju.

Trauslas vai lielgabarīta kravas? Nekādu problēmu!

Mums ir liela pieredze trauslu un lielgabarīta visu formu un izmēru kravu pārvadāšanā. Ļaujiet mūsu zināšanām un atjautībai būt jūsu veiksmes faktoriem – mēs esam eksperti plānošanā, iepakošanā, kravu nostiprināšanā un droša transporta veikšanā. Vienmēr pielāgota katrai individuālai piegādes vajadzībai.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu autotransporta eksperti ar prieku pārrunās jūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotu risinājumu.

Sazinies ar mums

Rezervējiet, izmantojot klientu portālu vai savu “EDI” savienojumu.

Izmantojot NTEX klientu portālu, varat izdrukāt etiķetes un pavadzīmes, izsekot savām precēm, skatīt iepriekšējos notikumus, saņemt cenu piedāvājumus, lejupielādēt piegādes apliecinājumu un pārbaudīt savus rēķinus.

Citi pakalpojumi

line

Pamatojoties uz jūsu vajadzībām un vēlmēm, mēs droši pārvietosim jūsu preces ar vispiemērotāko transporta veidu – auto, jūras, gaisa, dzelzceļa transportu vai to kombināciju.

Autotransports Eiropā

NTEX nodrošina transporta un loģistikas risinājumus visiem sūtījumiem, sākot no parastās piekabju kustības līdz steidzamām eksprespiegādēm.

Noliktavas un loģistika

Koncentrējieties uz savu pamatdarbību. Ļaujiet mums parūpēties par jūsu noliktavas vajadzībām, krājumu pārvaldību, atlasi, iepakošanu un izplatīšanu.

Jūras, gaisa un dzelzceļa kravu pārvadājumi

Starptautiskā piegāde padarīta vienkārša. Mūsu speciālisti var palīdzēt ar muitošanas un gala piegādes risinājumiem.

Projekta kravas un bīstamās kravas

Ar plašu pieredzi un zināšanām, apstrādājot lielgabarīta un bīstamas preces, mēs varam apstrādāt augstas sarežģītības sūtījumus.