Elastīgs un drošs risinājums: Jūras, gaisa un dzelzceļa kravu pārvadājumi

Prasme uzņemties vispārēju atbildību


Mūsu prasmīgie NTEX ekspeditori ir gatavi vadīt jūsu pārvadājumus. Viņi var palīdzēt jums optimizēt starptautisko kravu pārvadājumus, sākot no atsevišķiem uzdevumiem līdz lielākiem transporta risinājumiem ar kravu pārvadājumu veidu kombināciju. Mums ir arī speciālisti ar lielu projektu kravu pieredzi. Neviena krava nav pārāk plata, augsta, smaga vai sarežģīta – mēs ar to visu varam tikt galā. Mūsu komandas uzmanība detaļām, apņēmība un modrība nodrošina jūsu sūtījumu nevainojamu izpildi.

Jūras kravu pārvadājumi ar iknedēļas salikto kravu pārvadājumiem

Mēs piedāvājam iknedēļas izvešanu un ievešanu no visiem kontinentiem. Mūsu līgumi ar plašu tvaikoņu līniju uzņēmumu klāstu ir jūsu rīcībā, sniedzot jums elastību un globālu piegāžu  iespēju. Mūsu ekspeditori palīdzēs jums atrast labāko alternatīvu un īpaši pielāgos to jūsu biznesa vajadzībām. Ar lielu pieredzi mēs arī nodrošinām, ka jūsu sūtījumi atbilst visiem piemērojamajiem noteikumiem un standartiem – neatkarīgi no to standarta, apjoma vai iepakojuma.

Gaisa kravas ar drošu pārkraušanu un īsiem tranzīta laikiem

Runājot par gaisa kravu pārvadājumiem, mēs piedāvājam pakalpojumus uz visiem galamērķiem visā pasaulē. Mums ir resursi, lai apstrādātu un pārraudzītu katru detaļu katrā posmā, ieskaitot muitošanu un galīgo piegādi no durvīm līdz durvīm. Neatkarīgi no tā, vai jūsu sūtījums ir steidzams, vērtīgs vai klasificēts kā bīstama krava – mēs piedāvājam visefektīvāko risinājumu visām jūsu kravas vajadzībām.

Pārvadājumi ar vilcienu – uzticami, ar pieņemamu cenu, un ilgspējīgi

Kravas vilcienu izvēle kombinācijā ar citiem transporta veidiem ir elastīgākā un videi draudzīgākā alternatīva. Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir kļuvuši par spēcīgu papildinājumu esošajiem gaisa, jūras un auto maršrutiem starp Eiropu un Āziju. Izmantojot mūsu Zīda ceļa (Silk Road) koncepciju, jūs varat droši nosūtīt savas preces pa dzelzceļu no Āzijas uz Skandināviju vai otrādi.

Intermodālais transports – ekonomiski un videi izdevīgi

Intermodālajam transportam ir nepieciešama elastība un bez aizķeršanām apstrāde. Saskaņojot vairākus transporta veidus, mēs varam pārvietot jūsu preces visefektīvākajā veidā. Šādā veidā kombinējot auto, dzelzceļu, jūras un gaisa pārvadājumus, ir ģeniāls veids, kā samazināt oglekļa nospiedumu, kā arī tālsatiksmes transporta izmaksas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu jūras, gaisa un dzelzceļa transporta eksperti ar prieku pārrunās un izveidos jūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotu risinājumu.

Sazinies ar mums

Pieslēgties

Pārvaldiet savus jūras, gaisa un dzelzceļa sūtījumus, piesakoties mūsu klientu portālā.

Citi pakalpojumi

line

Pamatojoties uz jūsu vajadzībām un vēlmēm, mēs droši pārvietosim jūsu preces ar vispiemērotāko transporta veidu – auto, jūras, gaisa, dzelzceļa vai to kombināciju.

Iekšzemes Latvija

Pielāgojoties jūsu vajadzībām. Mēs veicam piegādi uz visām vietām Latvija, sniedzot savus pakalpojumus, izmantojot mūsu pašu kravas automašīnas, termināļus un noliktavas.

Autotransports Eiropā

NTEX nodrošina transporta un loģistikas risinājumus visiem sūtījumiem, sākot no parastās piekabju kustības līdz steidzamām eksprespiegādēm

Noliktavas un loģistika

Koncentrējieties uz savu pamatdarbību. Ļaujiet mums parūpētie par jūsu noliktavas vajadzībām, krājumu pārvaldību, atlasi, iepakošanu un izplatīšanu.

Projekta kravas un bīstamās kravas

Ar plašu pieredzi un zināšanām, apstrādājot lielgabarīta un bīstamas preces, mēs varam apstrādāt augstas sarežģītības sūtījumus.