Mūsu pakalpojumi: Noliktavas un loģistika

Uzņemsimies vispārēju atbildību


Ja vēlaties uz vajadzībām balstītu, visaptverošu un izmaksu ziņā efektīvu noliktavas un loģistikas risinājumu, jūs esat nonācis īstajā vietā. NTEX Inrikes var jums atbrīvot resursus, lai jūs varētu pilnībā koncentrēties uz savu pamatdarbību. Neatkarīgi no tā, kādu no mūsu pakalpojumiem izvēlaties izmantot, jūs vienmēr varat paļauties uz to, ka mēs darīsim visu iespējamo, lai jūs būtu apmierināti. Mēs apsolām skaidrību, vienkāršību un stingru apņemšanos no paša sākuma. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni.

Uzglabāšana, inventarizācija, komplektēšana, iepakošana un izplatīšana

Ļaujiet mums parūpēties par jūsu inventāru. Tad jūs varat atbrīvot vietu un pilnībā koncentrēties uz savu pamatdarbību. Par pārējo parūpējamies racionāli un efektīvi. NTEX Inrikes piedāvā noliktavas, komplektēšanas un iepakošanas pakalpojumus un izplatīšanu Gēteborgā, Stokholmā, Gislavedā, Malmē un Helsingborgā. Sazinieties ar mums un pastāstiet mums, kā šodien izskatās jūsu akciju situācija, un mēs kopā izskatīsim iespējas.

Mēs varam pārvaldīt visu loģistiku

Daudzi mūsu klienti ļauj mums būt atbildīgiem par visu transporta loģistiku, nepārtrauktu krājumu papildināšanu, rezerves daļu piegādi vai plānotajām aprīkojuma piegādēm trešajām personām, piemēram, uzstādītājiem un servisa tehniķiem. Vienkārši, ērti un resursefektīvi.

3PL un e-komercijas speciālisti

Daudziem strauji augošiem e-komercijas uzņēmumiem loģistika un noliktavas ir liels izaicinājums. Pieaugot apjomiem un sīvai konkurencei, tiek izvirzītas lielākas prasības visām piegādes ķēdes daļām, kas patiešām darbojas optimāli. Mēs esam trešo pušu loģistikas eksperti un varam izveidot elastīgu risinājumu, kas jums ir piemērots. Jūs saņemat pilnu kontroli visu ceļu.

Standartizētas sistēmu integrācijas

Lai samazinātu manuālo darbu un samazinātu kļūdu risku, mēs strādājam ar standartizētām datu sistēmām un automātiskām datu plūsmām. Labi funkcionējošas integrācijas ļauj mums izveidot savienojumu ar jūsu sistēmām bez nepieciešamības manuāli atjaunināt vai pārbaudīt informāciju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu eksperti noliktavu un pilnīgu loģistikas risinājumu jomā ir uz vietas un palīdzēs jums atrast risinājumu jūsu pašreizējām vajadzībām.

Sazinies ar mums

Mūsu pakalpojumi

line

Balstoties uz jūsu vēlmēm, mēs atrodam optimālus risinājumus jūsu precēm. Elastīgs un pilnīgs visu diennakti, visu gadu.

Iekšzemes Latvija

Jūsu vajadzībām pielāgots pakalpojums. Mēs piegādājam uz visām vietām Latvija, un mums ir savi kravas automobiļi, termināļi un noliktavas.

Autotransports Eiropā

NTEX nodrošina transporta un loģistikas risinājumus visiem sūtījumiem, sākot no parastās piekabju kustības līdz steidzamām eksprespiegādēm

Jūras, gaisa un dzelzceļa kravu pārvadājumi

Starptautiskā piegāde padarīta vienkārša. Mūsu speciālisti var palīdzēt ar muitošanas un gala piegādes risinājumiem.

Projekta kravas un bīstamās kravas

Ar plašu pieredzi un zināšanām, apstrādājot lielgabarīta un bīstamas preces, mēs varam apstrādāt augstas sarežģītības sūtījumus.