Par mums

NTEX pieder Zviedrijas ekspansīvākajam transporta uzņēmumam. Kad jūs strādājat ar mums, mēs neesam tikai apakšuzņēmējs – mēs esam uzticīgs partneris, kas nodrošina, ka jūsu loģistika un transports tiek pastāvīgi uzlaboti un pilnveidoti.

Loģistikas izrāviens


Mūsu dibinātājs un izpilddirektors Tomass Stroms izveidoja NTEX, lai piedāvātu tirgū Zviedrijai piederošu alternatīvu. Pateicoties iegādei un organiskai izaugsmei, NTEX tagad ir viens no Zviedrijas lielākajiem privātajiem ekspedīcijas uzņēmumiem ar vairāk nekā 3,8 miljardu Zviedrijas kronu apgrozījumu. Uzņēmumam pieder aptuveni 1750 piekabes kravu pārvadājumiem, kā arī pārkraušanas un loģistikas termināļi un Savas smagās mašīnas. Ar vairāk nekā 1 000 darbiniekiem un apm. 900 000 Piegādēm gadā, mums ir resursi, lai veiktu jebkura mēroga un lieluma uzdevumus.

Tiec tālāk ar NTEX


Mūsu darbinieku zināšanas un apņemšanās ir tas, kas mūs virza uz priekšu. Mēs apvienojam liela uzņēmuma drošību un kompetenci ar maza uzņēmuma elastību un personīgo attieksmi. Mūsu daudzpusīgā komanda sastāv no labākajiem nozares speciālistiem – viņi nodrošina, ka jūsu transports darbojas optimāli un sniedz jums pilnīgu kontroli un redzamību visā transporta ķēdē. Visa pamatā ir Tomasa Stroma skaidra un spēcīga biznesa koncepcija: mēs izaicināsim pašreizējo pārvadājuma tirgu ar elastīgiem risinājumiem, kuru uzmanības centrā vienmēr ir klients.

Mūsu vēsture

Šeit mēs esam - vienmēr tuvu, vienmēr gatavi

Mēs turpinām stiprināt savu klātbūtni Zviedrijā un Eiropā. NTEX ir biroji aptuveni piecpadsmit vietās Eiropā, kā arī aģenti un partneri visā pasaulē.

NTEX vadība

Izlasi Tomasa Stroma domas

Tomasa Stroma, NTEX dibinātājs un izpilddirektors, transporta nozarē ir strādājis vairāk nekā četrdesmit gadus. Šeit viņš dalās pārdomās par kuģošanu, aktuālajām parādībām un daudzām citām lietām.

Saņemiet jaunāko informāciju par jaunumiem un pakalpojumu informāciju