Privātums un sīkfailiPrivātuma politika


NTEX vietnē mēs aizsargājam interneta apmeklētāju personīgo integritāti.

Apmeklētāju statistiku saglabājam tikai tad, kad apmeklējat mūsu vietni. Ja tomēr izmantojat kādu no vietnes saziņas veidlapām, mēs reģistrējam jūsu IP adresi un pieteikšanās laiku, lai samazinātu ļaunprātīgu izmantošanu un surogātpastu.

Sīkdatnes


NTEX vietnē sīkfaili tiek izmantoti tikai statistikas ģenerēšanai par vietnes izmantošanu.

E-pasts


Pasūtījumi pa e-pastu, EDI vai citiem līdzekļiem tiek saglabāti mūsu sistēmās un iekļauti kā dokumentācija attiecībā uz transportēšanu un jebkādiem turpmākiem jautājumiem un pēcpārbaudēm.

E pasts


Biļetenos, ko saņemat no NTEX, ir skaidra atsauce uz to, kā jūs varat viegli atteikties no turpmākiem sūtījumiem. Jūs varat arī uzzināt, kāda informācija par jums ir mūsu reģistrā. Ja jums ir komentāri, jautājumi vai citas neskaidrības par mūsu privātuma politiku vai personas datu apstrādi, vienmēr laipni aicinām sazināties ar mums.


Par elektroniskajām sīkdatnēm


Saskaņā ar Elektronisko sakaru likumu (SFS 2003:389), ikvienam, kas apmeklē vietni, ir jābūt informētam par to, kādam nolūkam tiek izmantotas sīkdatnes, un jādod iespēja atteikties no šādas izmantošanas.

KAS IR SĪKMAKSAS?


Sīkdatne sastāv no nelielām informācijas daļām, ko vietne nosūta uz jūsu pārlūkprogrammu un ko tā saglabā teksta failos jūsu datorā. Šie faili aizņem ļoti maz vietas jūsu cietajā diskā, reti vairāk par desmit baitiem, t.i., nedaudz mazāk par desmito miljardo daļu no mūsdienu cietā diska krātuves vietas.

Pēc tam jūsu pārlūkprogramma nosūta šo informāciju atpakaļ uz vietni, kad to atkārtoti apmeklējat vai ielādējat apakšlapu, kas var ļaut vietnei izsekot, vai katra jauna lapa ir lejupielādēta no viena apmeklētāja vai vairākiem, kā arī saglabāt jūsu veiktās preferences. lapā.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDAĻAS?


Šajā vietnē tīmekļa analīzes rīks Google Analytics tiek izmantots, lai iegūtu informāciju par to, cik labi ir apmeklēta vietne un kurām lapām tiek pievērsta vislielākā uzmanība. Tas palīdz mums uzlabot vietnes struktūru un saturu jums kā lietotājam.

Google Analytics izmanto trīs sīkfailus: sesijas sīkfailu, kas tiek izdzēsts, kad atstājat lapu, sīkfailu, kas tiek saglabāts trīsdesmit minūtes, un sīkfailu, kas tiek saglabāts divus gadus. Sīkdatnes apkopo informāciju par lapas skatījumu skaitu, apmeklējumu skaitu utt. un glabā Google Inc.

Apmeklētāju statistika, ko Google Analytics saņem no mūsu apmeklētājiem, ir pilnībā anonīma, un Google nevar savienot IP adreses ar citiem Google rīcībā esošajiem datiem.

Vietne izmanto arī sīkfailu, lai atcerētos pieteikušos lietotājus, lai jums nebūtu jāievada savs lietotājvārds un parole ikreiz, mainot lapas. Šajā sīkdatnē ir šifrēta, nejauši ģenerēta teksta virkne (atslēga), kas saistīta ar konkrētu lietotāju, un tā ir aktīva tikai tad, kad piesakāties Ntex iekšējā tīmeklī. Sīkdatne tiek noņemta uzreiz pēc atteikšanās.

KĀ IZVAIRĪTIES NO SĪKDĒTAJĀM?


Ja nevēlaties, lai tiktu izmantoti sīkfaili, pārlūkprogrammas drošības iestatījumos varat tos izslēgt. Varat iestatīt, lai pārlūkprogramma jautātu jums katru reizi, kad vietne vēlas nosūtīt jūsu pārlūkprogrammai sīkfailu, un sniegt jums iespēju to saglabāt vai nē. Varat arī redzēt, kuri sīkfaili un informācija tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammā, un izvēlēties dzēst atsevišķas sīkdatnes.

Plašāku informāciju par to skatiet pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Google piedāvā arī spraudni visizplatītākajām pārlūkprogrammām, kas neļauj Google apkopot apmeklētāju statistiku jūsu vietā. Varat lejupielādēt spraudni, noklikšķinot šeit.

Atļaujot pārlūkprogrammai izmantot sīkfailus un turpinot lietot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.