Uzticēšanās un rūpes.
Visu ceļu.

Kad jums ir nepieciešams uzticams ceļu, jūras, dzelzceļa un gaisa transports. NTEX apvieno lielu kapacitāti un zināšanas ar personisku un uzticīgu apkalpošanu.

NTEX to izlabo!

NTEX ir loģistikas operators ar papildu apņemšanos un pieejamību, kas ir tik svarīga. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs tirdzniecības uzņēmums vai globāla grupa, mēs varam piemērot visaptverošu pieeju jūsu loģistikas plūsmai, nodrošinot jūsu vajadzībām pielāgotu risinājumu.

Ko saka mūsu klienti

1/2

Mūsu pakalpojumi

line

Pamatojoties uz jūsu vajadzībām un vēlmēm, mēs droši pārvietosim jūsu preces ar vispiemērotāko transporta veidu – autotransportu, jūras transportu, gaisa transportu, dzelzceļa transportu vai to kombināciju.

Iekšzemes Latvija

Pielāgojoties jūsu vajadzībām. Mēs veicam piegādi uz visām vietām Latvijā, sniedzot savus pakalpojumus, izmantojot savas kravas automašīnas, termināļus un noliktavas.

Autotransports Eiropā

NTEX nodrošina transporta un loģistikas risinājumus visiem sūtījumiem, sākot no parastās piekabju kustības līdz steidzamām eksprespiegādēm.

Noliktavas un loģistika

Koncentrējieties uz savu pamatdarbību. Ļaujiet mums parūpēties par jūsu noliktavas vajadzībāmām, krājumu pārvaldību, atlasi, iepakošanu un izplatīšanu.

Jūras, gaisa un dzelzceļa transports

Starptautiskā piegāde padarīta vienkārša. Globālā sasniedzamība, izmantojot mūsu tīklu, neatkarīgi no transporta veida ar muitošanas un gala piegādes risinājumiem.

Projekta kravas un bīstamās kravas

Ar mūsu plašo pieredzi un zināšanām projektu kravu un bīstamo kravu apstrādē mēs varam apstrādāt augstas sarežģītības sūtījumus.

Ilgtspējīgi pārvadājumi

Tikai strādājot kopā, mēs varam sasniegt vislabākos ilgtspējīgus rezultātus – gan mums, gan jums, jūsu klientiem un klimatam.

Saņemiet jaunāko informāciju par jaunumiem un pakalpojumu informāciju